Kuzey Ege Kurs

"İyi Niyetleri, İyi Sonuçlara Çevirir"

Sınavlara Hazırlık Programlarında anlatarak, düşündürerek, çalıştırarak ve sosyal aktivitelerle eğlendirerek öğrencilerin potansiyellerini üst noktalara taşıyoruz. Tüm detaylar ve ayrıntılı bilgi için veli ve öğrencilerimizi Kuzey Ege Kurs Merkezine bekliyoruz.

  • Öğrencilerimizi her zamankinden daha büyük ve daha yaratıcı düşünmeye itiyoruz
  • İlham veren eğitim modelimizle, dinamik sınıflar oluşturuyoruz.
  • Öğrencilerimizin öğrenme deneyimini maksimum düzeyde tutuyoruz.
  • Gelecek nesli, geleceklerine hazırlıyoruz.

Misyon

Kuzey Ege Eğitim Kurumları olarak Akhisar’da öğrencilerimizi yeni nesil sınavlara yeni nesil sorularla hazırlayan Kişisel Gelişim Kursuyuz. Şehrin en tecrübeli kadroları ile öğrencilerimizin potansiyellerini tam olarak kullanmaları ve ulaşabilecekleri en yüksek hedefe varmaları için çalışıyoruz.

Vizyon

Kuzey Ege Eğitim Kurumları olarak gençliğimizi, vatana bağlı, milli, manevi değerlerine saygılı gelişime açık bireyler olarak yetiştirmek istiyoruz. Bu amaçla her zaman değişimleri takip eden, tecrübeli ve kaliteli kadroyla çalışma kararlığındayız. Bizi tercih eden öğrencileri varacakları en yüksek hedeflere taşıyan bir eğitim öğretim kurumu olacağız.


Neden Biz? Farkımız Ne?

Alanında en iyi eğitim kadromuzla oluşturulmuş çalışma sistemimiz ve dinamiklerimizle öğrencilerimize başarıyı sağlıyoruz

Öğrenci Koçluğu

Akhisarda öğrenci koçluğunu ilk yapan kurum olma ayrıcalığıyla tüm birikimimizle öğrencilerimize koçluk yapıyor, hedeflerine ulaşması için öğretmenlerimizle birebir çalışma fırsatı sağlıyoruz.

Tam Öğrenme Modeli

Her öğrencinin kendi kapasitesine göre her dersi en az %70 oranında öğrenmesini sağlayarak ve eksikleri varsa ek öğretim hizmetleri sunularak konuya hakimiyeti ve kümülatif başarı sağlanır.

Kitlesel Başarı

Öğrencilerimiz için en uygun yayınlar tespit edilir. Bu kaynakların takibi sürekli yapılarak potansiyellerini ortaya çıkarmaları sağlanır ve bu bağlamda kitlesel başarı sağlanır.

Homojen Gruplar

Öğrencilerimizin birbirlerine yakın bilgi birikimine, öğrenme hızına ve biçimine sahip olmaları gerektiğinin bilinciyle seviye tespit sınavlarımız ile homojen gruplarda yer almalarını sağlıyoruz.